21 січня – Міжнародний день обіймів;140 років від дня народження Володимира Олександровича Сінклера (1879-1945), українського військового діяча, генерала-поручика; 22 січня – День Соборності та Свободи України;100 років тому (1919) Директорія Української Народної Республіки проголосила на Софіївській площі в Києві Акт злуки всіх українстких земель (західних і східних)в єдину соборну Українську Державу; 23 січня –175 років від дня народження Михайла Федоровича Комарова (1844-1913), українського бібліографа, лексикографа, літературознавця, перекладача; 90 років від дня народження Філарета (у миру – Михайло Антонович Данисенко, народився 1929), Святійшого Патріарха Київської і всієї Руси-України; 24 січня – 140 років від дня народження Станіслава Пилиповича Людкевича (1879-1979), українського композитора, музикознавця, фольклориста; 110 років від дня народження Михайла Івановича Їжакевича (1909-1975), українського композитора; 100 років тому (1919) голова Ради народних міністрів УНР В. Чехівський підписав Закон про заснуванняв Києві Головної книжкової палати, сьогодні це – державна наукова «Книжкова палата України» 25 січня – День Св. Мучениці Тетяни; 260 років від дня народження Роберта Бернса (1759-1796), британського поета, фольклориста; 145 років від дня народження Вільяма Сомерсета Моема (1874-1965), англійського письменника, драматурга, критика; 26 січня – Міжнародний день митних служб; 27 січня – Міжнародний день пам`яті жертв Голокосту;180 років від дня народження Павла Платоновича Чубинського (1839-1884), українського етнографа, фольклориста, поета, автора слів Гімну України; 28 січня – у 1992 році Верховна Рада України затвердила національний синьо-жовтий прапор як Державний прапор України; 135 років від народження Якова Оскаровича Парнаса (1884-1949), українського біохіміка; 29 січня – День пам`яті героїв Крут; 210 років від дня народження Василя Продана (1809-1882), українського громадського та православного церковного діяча Буковини4 30 січня – 100 років тому (1919) вийшов наказ Міністерства народної освіти УНР щодо викладання українською мовою предметів у вищій, середній і нижчій школах, а також у школах і на курсах для дорослих;185 років від дня народження Володимира Боніфаиійовича Антоновича (1834-1908), українського історика, археолога, етногафа, археографа;
Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
Головна. Новини
Про бібліотеку
Історична довідка
Правила користування
Порядок обслуговування користувачів
Керівництво
Структурні підрозділи (відділи)
Діяльність бібліотеки
Плани роботи
Пункт доступу громадян
Календар подій
Контакти
Новини освіти
Освіта України у ЗМІ
Освіта Львівщини у ЗМІ
Ресурси
Каталоги і картотеки
Генеральний абетковий каталог
Читацький абетковий каталог
Систематичний каталог
Систематична педагогічна картотека
Періодичні видання
Електронний каталог
Імідж-каталог
Інтернет-ресурси
Словники
Пошукові системи, електронні бібліотеки
Освітянські бібліотеки Львівщини
Видавництва психолого-педагогічної літератури
Книга Вголос = Voicebook
Про наш проект
Аудіо-презентації книг
Аудіо-композиції на теми творів
Послуги
Індексування за УДК
Бібліотечному фахівцю
Електронна доставка документів
Доступ до публічної інформації
Діяльність
Інформаційна діяльність
Календар знаменних дат
Книжково-журнальні виставки
Віртуальні виставки
Видатні педагоги України
Сценарії
Календар подій
Журнал "Колосок"
Газета "Колосочок"
Бібліографічна діяльність
Рекомендаційні списки літератури
Бібліографічні покажчики
Бібліографічні огляди
Каталоги виставок
Реферування журналу "Педагогічна думка"
Медіаосвіта
Інформаційна сторінка
Методична діяльність
Методичні рекомендації
Підвищення кваліфікації та проф. самоосвіта
Культурно-мистецькі заходи
Проекти
Пізнаємо Львів: пам'ятки історії та культури
Пізнаємо Україну: пам'ятки історії та культури
Творчість наших користувачів
Спорт Галичини: історичний календар
Відкриті дані
Нормативна та правова база
Організаційні документи
Статут
Фінансова звітність
Реєстр відкритих даних
Бюджет
Кошторис
Штатний розпис
Державні закупівлі
Додаток до річного плану закупівель
Зворотній зв'язок

Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека"

центр інформаційного та комунікативного забезпечення потреб в освіті і самоосвіті, в профорієнтації, в духовному, емоційному, естетичному розвитку педагогічних працівників.

 

Календар подій

Найважливіші події 2018 року у ЛОНПБ

altУкраїна і світ в очікуванні Нового року. Рік, який минає, важливий і нелегкий водночас.

Ознаменований багатьма подіями в усіх галузях суспільного життя України. Заклади культури, зокрема бібліотеки, завершують рік та підводять підсумки річної діяльності. Не виняток і комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека».

 

 

Панельна дисусія «Бібліотека Нової української школи: реалії та перспективи»

         Відбулася 22 вересня в рамках ІХ Львівського міжнародного бібліотечного форуму «Бібліотек@ - творимо свободу» під егідою Української бібліотечної асоціації. У ході дискусії обговорено низку питань, зокрема роль шкільної бібліотеки в освітньому процесі в умовах реалізації Концепції Нової української школи.

Відзначення 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського

         Відбулись впродовж вересня-листопада 2018 року:

  • науково-практичний семінар «Василь Сухомлинський – провісник педагогіки добра, людяності і любові»
  • педагогічні читання в закладах освіти «Життя і творча спадщина В.Сухомлинського – невичерпне джерело педагогіки ХХІ століття».

alt

alt

Впровадження універсальної десяткової класифікації (УДК) у практику роботи

         Відбувся семінар 22 вересня  та ряд тренінгів впродовж жовтня-листопада на базі бібліотеки для бібліотекарів (слухачів курсів підвищення кваліфікації обласного інституту післядипломної педагогічної освіти).

         У ході семінару та тренінгів розглядались організаційні питання з переходу на УДК освітянських бібліотек різних типів і видів, висвітлено досвід бібліотек з упровадження УДК, зокрема їхні здобутки і проблеми.

Розвиток проекту «Книга Вголос – Voice Book»

Літературно-музичний культурно-освітній проект, створений з метою привернути увагу до рідного слова, української та світової літератури та культури за допомогою аудіотехнологій (аудіо-композицій на теми творів українських та світових письменників). Реалізується під гаслом: «нехай говорить КНИГА! Нехай звучить Україна!». Підготовлені аудіокомпозиції розміщуються  в «ефірі», зокрема на  Youtube-каналі бібліотеки.

alt

Доброчинство. Подарунки  Ротарі-клубу «Львів-Ратуша» бібліотеці

Одне з найважливіших і почесних завдань Ротарі-товариств - це Служіння Людям. У році, який минає, ротарійці прислужилися бібліотеці своїм доброчинством двічі. Для повноцінної реалізації проекту «Книга Вголос» подарували мікрофон для запису (акція відбулась 19 листопада). Також з метою покращення матеріальної бази бібліотеки подарували компютер-ноутбук (акція відбулась 17 грудня).

alt

підготувала: Ярослава Сокольська

 

Нам цікаво : які книги Ви читаєте: