19 березня – 155 років від дня народження Митрополита Василія ( у миру – Василь Костянтинович Липківський, 1864-1937), українського релігійного діяча, церковного реформатора, провідника, педагога; 110 років від дня народження Юзефа Лободовського (1909–1988), польського письменника, перекладача, публіциста, українознавця; 20 березня – 380 років від дня народження Івана Степановича Мазепи (1639-1709), українського військового, політичного і державного діяча, гетьмана війська Запорозького; 185 років від дня народження Чарльза Вільяма Еліота (1834-1926), американського педагога; 110 років від дня народження Ласло Золтановича Шандора (1909–1993), українського та угорського мистецтвознавця; 21 березня – Всесвітній день поезії; Міжнародний день лісу; 135 років від дня народження Олексія Олексійовича Шовкуненка (1884-1974), українського живописця; 90 років від дня народження Юрія Михайловича Мушкетика (1929), українського письменника; 22 березня – Всесвітній день водних ресурсів (Всесвітній день води); 24 березня – Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз; 185 років від дня народження Вільяма Морісса (1834-1896), англійського письменника, художника, перекладача, громадського діяча; 150 років від дня народження Олени Львівни Кисілевської (1869-1956), української письменниці, видавця; 25 березня – День Служби безпеки України; 110 років від дня народження Юрія Гавриловича Бойка-Блохіна (1909-2002), українського літературознавця, театрознавця, педагога; 26 березня - День Національної гвардії України; 27 березня - Всесвітній день театру; 200 років від дня народження Олексія Онуфрійовича Заклинського (1819-1894), українського поета та композитора, священника; 130 років від дня народження Олександра Григоровича Кисіля [справж. – Кисельов (1889–1942)], українського театрознавця, театрального діяча; 28 березня – 427 років від дня народження чеського теолога, мислителя, педагога і письменника Я́на А́моса Ко́менського ; 130 років від дня народження Ганни Юліанівни Герасимович (1889–1974), української майстрині художньої вишивки і ткацтва; 30 березня – Теплого Олекси; 240 років від дня народження Якова Кузьмича Кайданова (1779–1855), українського ветеринарного лікаря, ветеринарного фармаколога, одного з організаторів вищої ветеринарної освіти в Російській імперії; 175 років від дня народження Поля Верлена (1844–1896), французького поета-символіста; 125 років від дня народження Миколи Павловича Барабашова (1894-1971), українського астронома, академіка; 31 березня – 150 років від дня народження Миколи Сергійовича Бокаріуса (1869-1931), українського вченого, одного із засновників української судової медицини; 130 років від дня народження Бориса Петровича Герасимовича (1889–1937), українського астронома, астрофізика; 105 років від дня народження Леоніда Миколайовича Новиченка (1914-1996), українського літературознавця, критика, журналіста
Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
Головна. Новини
Про бібліотеку
Історична довідка
Правила користування
Порядок обслуговування користувачів
Керівництво
Структурні підрозділи (відділи)
Діяльність бібліотеки
Плани роботи
Пункт доступу громадян
Календар подій
Контакти
Новини освіти
Освіта України у ЗМІ
Освіта Львівщини у ЗМІ
Ресурси
Каталоги і картотеки
Генеральний абетковий каталог
Читацький абетковий каталог
Систематичний каталог
Систематична педагогічна картотека
Періодичні видання
Електронний каталог
Імідж-каталог
Інтернет-ресурси
Словники
Пошукові системи, електронні бібліотеки
Освітянські бібліотеки Львівщини
Видавництва психолого-педагогічної літератури
Книга Вголос = Voicebook
Про наш проект
Аудіо-презентації книг
Аудіо-композиції на теми творів
Послуги
Індексування за УДК
Бібліотечному фахівцю
Електронна доставка документів
Доступ до публічної інформації
Знайомтесь: нові книги
Діяльність
Інформаційна діяльність
Календар знаменних дат
Книжково-журнальні виставки
Віртуальні виставки
Видатні педагоги України
Сценарії
Календар подій
Журнал "Колосок"
Газета "Колосочок"
Бібліографічна діяльність
Рекомендаційні списки літератури
Бібліографічні покажчики
Бібліографічні огляди
Каталоги виставок
Реферування журналу "Педагогічна думка"
Медіаосвіта
Інформаційна сторінка
Методична діяльність
Методичні рекомендації
Підвищення кваліфікації та проф. самоосвіта
Культурно-мистецькі заходи
Проекти
Пізнаємо Львів: пам'ятки історії та культури
Пізнаємо Україну: пам'ятки історії та культури
Творчість наших користувачів
Спорт Галичини: історичний календар
Відкриті дані
Нормативна та правова база
Організаційні документи
Статут
Фінансова звітність
Реєстр відкритих даних
Бюджет
Кошторис
Штатний розпис
Державні закупівлі
Додаток до річного плану закупівель
Електронна доставка документів
Зворотній зв'язок

Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека"

центр інформаційного та комунікативного забезпечення потреб в освіті і самоосвіті, в профорієнтації, в духовному, емоційному, естетичному розвитку педагогічних працівників.

 

Календар подій

Найважливіші події 2018 року у ЛОНПБ

altУкраїна і світ в очікуванні Нового року. Рік, який минає, важливий і нелегкий водночас.

Ознаменований багатьма подіями в усіх галузях суспільного життя України. Заклади культури, зокрема бібліотеки, завершують рік та підводять підсумки річної діяльності. Не виняток і комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека».

 

 

Панельна дисусія «Бібліотека Нової української школи: реалії та перспективи»

         Відбулася 22 вересня в рамках ІХ Львівського міжнародного бібліотечного форуму «Бібліотек@ - творимо свободу» під егідою Української бібліотечної асоціації. У ході дискусії обговорено низку питань, зокрема роль шкільної бібліотеки в освітньому процесі в умовах реалізації Концепції Нової української школи.

Відзначення 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського

         Відбулись впродовж вересня-листопада 2018 року:

  • науково-практичний семінар «Василь Сухомлинський – провісник педагогіки добра, людяності і любові»
  • педагогічні читання в закладах освіти «Життя і творча спадщина В.Сухомлинського – невичерпне джерело педагогіки ХХІ століття».

alt

alt

Впровадження універсальної десяткової класифікації (УДК) у практику роботи

         Відбувся семінар 22 вересня  та ряд тренінгів впродовж жовтня-листопада на базі бібліотеки для бібліотекарів (слухачів курсів підвищення кваліфікації обласного інституту післядипломної педагогічної освіти).

         У ході семінару та тренінгів розглядались організаційні питання з переходу на УДК освітянських бібліотек різних типів і видів, висвітлено досвід бібліотек з упровадження УДК, зокрема їхні здобутки і проблеми.

Розвиток проекту «Книга Вголос – Voice Book»

Літературно-музичний культурно-освітній проект, створений з метою привернути увагу до рідного слова, української та світової літератури та культури за допомогою аудіотехнологій (аудіо-композицій на теми творів українських та світових письменників). Реалізується під гаслом: «нехай говорить КНИГА! Нехай звучить Україна!». Підготовлені аудіокомпозиції розміщуються  в «ефірі», зокрема на  Youtube-каналі бібліотеки.

alt

Доброчинство. Подарунки  Ротарі-клубу «Львів-Ратуша» бібліотеці

Одне з найважливіших і почесних завдань Ротарі-товариств - це Служіння Людям. У році, який минає, ротарійці прислужилися бібліотеці своїм доброчинством двічі. Для повноцінної реалізації проекту «Книга Вголос» подарували мікрофон для запису (акція відбулась 19 листопада). Також з метою покращення матеріальної бази бібліотеки подарували компютер-ноутбук (акція відбулась 17 грудня).

alt

підготувала: Ярослава Сокольська

 

Нам цікаво : які книги Ви читаєте: