6 серпня – Всесвітній день боротьби за заборону ядерної зброї (День Хіросіми) ; 90 років від дня народження Віктора Івановича Трефілова (1930–2001), українського фізика, матеріалознавця ; 7 серпня – 150 років від дня народження Осипа Петровича Куриласа (1870–1951), українського живописця, графіка ; 110 років від дня народження Віри Лисенко [справж. – Лесик (1910–1975)], української письменниці (Канада) ; 100 років від дня народження Степана Пилиповича Бевзенка (1920–2005), українського мовознавця, педагога ; 8 серпня – День військ зв’язку ; 140 років від дня народження Володимира Петровича Левинського (1880–1953), українського вченого, філософа, публіциста, редактора, журналіста, громадсько-політичного діяча ; 9 серпня – Міжнародний день корінних народів світу ; День працівників ветеринарної медицини ; День будівельника ; 190 років від дня народження Пармена Петровича Забелло [справж. – Забіла (1830–1917)], українського скульптора ; 130 років від дня народження Михайла Євдокимовича Івченка (1890–1939), українського письменника, прозаїка, журналіста, літературознавця ; 90 років від дня народження Віктора Григоровича Бар’яхтара (1930), українського вченого-фізика ; 10 серпня – 130 років від дня народження Макара Олександровича Кушніра (1890–1951), українського журналіста, громадсько-політичного діяча ;
Головна. Новини
Про бібліотеку
Історична довідка
Правила користування
Порядок обслуговування користувачів
Керівництво
Структурні підрозділи (відділи)
Діяльність бібліотеки
Плани роботи
Пункт доступу громадян
Календар подій
Контакти
Новини освіти
Освіта України у ЗМІ
Освіта Львівщини у ЗМІ
Ресурси
Каталоги і картотеки
Генеральний абетковий каталог
Читацький абетковий каталог
Систематичний каталог
Систематична педагогічна картотека
Періодичні видання
Імідж-каталог
Інтернет-ресурси
Словники
Пошукові системи, електронні бібліотеки
Освітянські бібліотеки Львівщини
Видавництва психолого-педагогічної літератури
Книга Вголос = Voicebook
Про наш проект
Аудіо-презентації книг
Аудіо-композиції на теми творів
Аудіо-композиції про видатних людей
Читаємо дітям
Послуги
Індексування за УДК
Бібліотечному фахівцю
Електронна доставка документів
Доступ до публічної інформації
Знайомтесь: нові книги
Діяльність
Інформаційна діяльність
Календар знаменних дат
Книжково-журнальні виставки
Віртуальні виставки
Видатні педагоги України
Сценарії
Календар подій
Журнал "Колосок"
Газета "Колосочок"
Бібліографічна діяльність
Рекомендаційні списки літератури
Бібліографічні покажчики
Бібліографічні огляди
Каталоги виставок
Реферування журналу "Педагогічна думка"
Медіаосвіта
Інформаційна сторінка
Методична діяльність
Методичні рекомендації
Підвищення кваліфікації та проф. самоосвіта
Культурно-мистецькі заходи
Проекти
Пізнаємо Львів: пам'ятки історії та культури
Пізнаємо Україну: пам'ятки історії та культури
Творчість наших користувачів
Спорт Галичини: історичний календар
Відкриті дані
Нормативна та правова база
Організаційні документи
Статут
Фінансова звітність
Реєстр відкритих даних
Бюджет
Кошторис
Штатний розпис
Державні закупівлі
Додаток до річного плану закупівель
Електронна доставка документів
Зворотній зв'язок

Листопад-2016

Рубрика «Світочі української літератури»

alt

«Маркіянове слово живе": 6 листопада – 205 років від дня народження М.С.Шашкевича (1811-1843), українського письменника, культурно-громадського діяча (Експонується з 31 жовтня до 20 листопада в приміщенні абонементу)

alt

«Свобода поезії і поезія свободи»: 7 листопада – 80 років від дня народження М.С. Вінграновського (1936), українського поета (Експонується з 31 жовтня до 20 листопада в приміщенні абонементу)

alt

«Земле, чую тебе...: творчість Миколи Сингаївського»: 12 листопада – 80 років від дня народження М.Ф. Сингаївського (1936), українського поета (Експонується з 07 листопада до 25 листопада в приміщенні абонементу)

Рубрика «Видатні жінки»

alt

«Україно моя мила, краю пам'ятний...»: до 150-ї річниці від дня народження Дніпрової Чайки": 1 листопада – 155 років від дня народження Дніпрової Чайки (1861-1927), української письменниці, перекладачки (Експонується з з 24 жовтня до 13 листопада в приміщенні абонементу)

Рубрика «Сторінки історії  України)»

alt

«Їх слава повік не зів'яне»: 1 листопада - День Листопадового чину (Експонується з 24 жовтня до 13 листопада в фойє бібліотеки (2 поверх).

alt

«Трагічні уроки історії»: 26 листопада - День пам’яті жертв голодомору і політичних репресій (Експонується з 21 листопада до 04 грудня в фойє бібліотеки (2 поверх).

Рубрика «Тематичні»

alt

«Батьківська мова моя»: 9 листопада - День української писемності і мови (Експонується з 02 листопада до 20 листопада в приміщенні абонементу).

alt

«Свято української мови»: 9 листопада - День української писемності і мови (Експонується з 02 листопада до 20 листопада в фойє бібліотеки (2 поверх).

alt

«Феномен світової науки: Михайло Ломоносов»: 19 листопада – 305 років від дня народження М.В.Ломоносова (1711-1765), російського вченого природодослідника, енциклопедиста, філософа, поета (Експонується з 07 листопада до 25 листопада в приміщенні абонементу)

alt

«Віддаймо цей світ дитині»: 20 листопада - Всесвітній день дітей (Експонується з 14 листопада до 30 листопада в фойє бібліотеки (2 поверх)

Нам цікаво : які книги Ви читаєте: